Ik wil reserveren

High Wine Brasserie 't Ogenblik

  • Op locatie
  • Vega

High Wine menu

High Wine – €34,50 p.p.

  • 2 glazen wijn of cava naar keuze
  • Komkommer/zalm reepjes met wasabimayonaise en furikake kruiden
  • Garnalenkroketje
  • Spies met garnalen in chilisaus
  • Kip teriyaki saté
  • Vegan champignon pate rolletje met gemixte groentes
  • Rib-eye met truffelmayonaise
  • 1 glaasje port in combinatie met een kaasplankje met brood

Algemene info

Tussen Paleis Noordeinde en het Binnenhof vind je Brasserie 't Ogenblik. Deze brasserie is niet alleen heel erg gezellig, maar heeft ook prijzen gewonnen voor de uitmuntende service. Je kunt hier gezellig ontbijten, lunchen en borrelen. 't Ogenblik heeft een groot aanbod van lekkere gerechtjes, waar je ook tijdens de high wine van kunt genieten. Wat is er leuker dan uitgebreid tafelen met allemaal hapjes en lekkere wijntjes?

Bestel de HighWine.nl 't Ogenblik cadeaubon om iemand te verrassen.

Delen

Gasten die via HighWine.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.

  • 8.0/10
    Karin van Oyen Doornenburg 64 Leidschendam
    31-10-2026
    Leuke locatie brasserie t ogenblik en de high wine was lekker en erg gezellig. Mijn vriendin en ik hebben genoten!
    Datum van mijn bezoek: 30 October 2026
    Eten & drinken
    8
    Prijs / kwaliteit
    8
    Sfeer
    8
    Service
    8
  • 8.0/10
    Anoniem
    1-11-2025
    Heerlijke gerechten, lekkere wijnen, port tijdens het kaasplankje hebben we overgeslagen, bediening uitermate vriendelijk en goed bediend.!! Dank jullie wel!!
    Datum van mijn bezoek: 31 October 2025
    Eten & drinken
    8
    Prijs / kwaliteit
    8
    Sfeer
    8
    Service
    8
  • 7.0/10
    Tonnie coenen
    1-11-2024
    We hebben ontzettend genoten. Lekkere wijn en gevarieerde hapjes. Net toen we dachten dat we uit gegeten waren....kwam er nog een heerlijke kaasplank.
    Datum van mijn bezoek: 26 October 2024
    Eten & drinken
    7
    Prijs / kwaliteit
    5
    Sfeer
    8
    Service
    8
  • 10/10
    Aswinie. Sewpersadsingh
    26-02-2024
    Het was super! Het personeel was heel aardig en vriendelijk. Het eten was heel goed. Wij gaan zeker een keer terug.
    Datum van mijn bezoek: 24 February 2024
    Eten & drinken
    10
    Prijs / kwaliteit
    10
    Sfeer
    10
    Service
    10
  • 10/10
    Eric Rademaekers
    1-05-2022
    Een heel fijne ontvangst, de high wine was super deluxe, zeer verfijnde hapjes en goede kwaliteit met heerlijke verfijnde smaken en leuk opgediend. Bediening helemaal top. Ga hier absoluut nog een keer terug. Heb nog de gewone menukaart bekeken en die nodigt uit voor herhaling. Kortom voor mij een dikke 10+.
    Datum van mijn bezoek: 30 April 2022
    Eten & drinken
    10
    Prijs / kwaliteit
    10
    Sfeer
    10
    Service
    10
  • 8.0/10
    Anoniem
    29-03-2022
    Perfect! Zorgzame service en goed eten. Fijne omgeving en goed bereikbaar.
    Datum van mijn bezoek: 6 March 2022
    Eten & drinken
    8
    Prijs / kwaliteit
    8
    Sfeer
    8
    Service
    8
  • 8.3/10
    Suus
    18-12-2019
    Leuk ontvangen door het vriendelijke personeel. High wine was erg goed, lekkere hapjes en goede wijn. Erg leuk.
    Datum van mijn bezoek: 2 December 2019
    Eten & drinken
    9
    Prijs / kwaliteit
    8
    Sfeer
    8
    Service
    8
High Wine cadeaubon
Verras vrienden of familie Met een High Wine cadeaubon! Bekijk de mogelijkheden