High Wine menu
High Wine – € 37,50 (2 personen)
- 3 glazen Fletcher’s Cuvée of 3 glazen Fletcher’s Bubbels
- Een plateau met smakelijke bijpassende hapjes
- Koude hapjes
- Warme hapjes
Algemene info
Tijdens een heerlijke High Wine bij Fletcher Boshotel De Lochemse Heuvels geniet je van verschillende glazen wijn of heerlijke bubbels. Bij deze lekkere drankjes wordt een plateau met bijpassende warme en koude hapjes geserveerd. Van Old Amsterdam tot Aziatische lekkernijen en van Italiaanse ham tot oer-Hollandse bitterballen. Genieten doe je natuurlijk samen, daarom kun je nu een arrangement boeken voor € 37,50 per 2 personen. Natuurlijk kan er ook rekening worden gehouden met (dieet)wensen. Geef dit aan tijdens je reservering! Een High Wine bij Fletcher werkt net iets anders: je koopt een Fletcher High Wine voucher waarmee je een High Wine kunt reserveren bij één van de 100 Fletcher locaties. Alle informatie om direct te reserveren ontvang je gelijk met de vouchercode per mail.
Fletcher Boshotel De Lochemse Heuvels ligt midden in het groen net buiten Lochem en is een fijne plek om even te ontsnappen aan de drukte. Het restaurant heeft een rustige, ontspannen sfeer en kijkt uit op de bosrijke omgeving. Je kunt hier terecht voor lunch, diner of een gezellige High Wine, met een mix van klassieke gerechten en seizoensproducten. Bij mooi weer is het terras een aanrader, midden in de natuur.
Bestel de HighWine.nl Fletcher cadeaubon om iemand te verrassen.
Gasten die via HighWine.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.
-
Anoniem8-04-2026Lekker en betaalbaar. Leuk uitje bij fletcher boshotel lochemse heuvels gehad met collega\'s.Datum van mijn bezoek: 1 April 2026Eten & drinken7Prijs / kwaliteit10Sfeer8Service8